MODYFIKOWANA MASA BITUMICZNA TECHNONICOL – ZADBAJ O PERFEKCYJNĄ HYDROIZOLACJĘ

Materiał promocyjny
TECHNONICOL

Firma TN International jest wiodącym europejskim producentem i dostawcą pokryć dachowych, materiałów hydroizolacyjnych i termoizolacyjnych, a także unikatowych, niestandardowych produktów dostosowanych do potrzeb klientów.
Wszystkie produkty firmy, w tym produkty marki TECHNONICOL, są certyfikowane, charakteryzują się wysoką jakością i są zgodne z międzynarodowymi normami. W fabrykach stosowane są najnowocześniejsze technologie, co pozwala na wytwarzanie bezpiecznych, niepalnych materiałów termoizolacyjnych o podwyższonych właściwościach wytrzymałościowych. Jesteśmy dumni, że produkty marki TECHNONICOL poprawiają komfort, bezpieczeństwo i jakość życia milionów ludzi na całym świecie.

Od 1992 roku oferujemy w pełni kompatybilne systemy wykorzystywane do budowy domów jedno- i wielorodzinnych, zakładów przemysłowych, mostów i budynków użyteczności publicznej. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej ochrony konstrukcji - od fundamentu aż po dach.

Budujesz lub remontujesz dom? Zaufaj ekspertom!Obojętnie, czy walczycie z remontem starego budynku czy budujecie nowy – doskonała hydroizolacja do podstawa!
Modyfikowana masa bitumiczna Technonicol № 21 to produkt do stosowania na zimno przeznaczony do uszczelniania i naprawy wszystkich rodzajów dachów oraz hydroizolacji budynków pozostających w kontakcie z wilgocią  - masa ta zadba również o piwnice, ławy fundamentowe czy pale betonowe.
Po wyschnięciu materiał tworzy mocną i bardzo elastyczną powłokę, bardzo odporną na zmiany temperatur, o dużej przyczepności do podłoża. Co ważne, masa jest już gotowa do użycia i można ją stosować nawet zimą, w temperaturze poniżej zera!

ZALETY PRODUKTU:

  • Łatwy w użyciu
  • Wytrzymały
  • Wysoki poziom elastyczności
  • Można go stosować w ujemnej temperaturze
  • Wydłuża żywotność konstrukcji budowlanych

Więcej informacji na stronie: TECHNONICOL 21 - Modyfikowana masa bitumiczna

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na e-izolacje.pl e-izolacje.pl