Instaltec

Ustroń, Daszyńskiego 73

Chcesz mieć w domu instalację budowlaną, która będzie działać bez poważnych awarii nawet przez następne 20 lat ?

Instalacje: grzewcze, sanitarne i rekuperacja

W Instaltec pomożemy Ci wybrać najlepszą instalację budowlaną w Twoim budżecie. Następnie ją zamontujemy i ustawimy tak, aby perfekcyjnie działała przez cały rok – bez przerw na czasochłonne awarie. A w kryzysowej sytuacji zapewnimy solidny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – bez naciągania na niepotrzebne koszty.

Możesz nam zaufać, bo...

… w ciągu 20 lat zamontowaliśmy ponad 1000 urządzeń i instalacji, które działają bez poważnych awarii nawet przez 20 lat.

Jak Ci pomożemy?

Dopasujemy instalację do Twojej konkretnej sytuacji

Wybierz mądrzej. Ciesz się instalacją dłużej.

Im lepszą instalację kupisz, tym dłużej będzie działać bez usterek. Niestety, w internecie znajdziesz mnóstwo słabych urządzeń z przekonującym marketingiem. My wiemy, jaki sprzęt najbardziej opłaca się kupić w Twoim budżecie. I Ci o tym powiemy. Tak, żebyś od razu wiedział, co wybrać. I cieszył się perfekcyjnie działającą instalacją nawet przez 20 lat.

W razie poważnej awarii przyjedziemy w ciągu 24h

Już nigdy nie zostaniesz sam z usterką!

Po otrzymaniu zgłoszenia błyskawicznie wyślemy do Ciebie naszych serwisantów. Mają oni jeden cel: jak najszybciej doprowadzić Twoją instalację do pełnej i długotrwałej sprawności – bez naciągania na dodatkowe koszty. Gdy inni serwisanci potrzebują kilku prób na naprawę instalacji (za które wyciągają duże pieniądze), nam w 8 na 10 przypadków wystarczy jedna wizyta na usunięcie usterki – nawet przy starszych instalacjach.

zdjęcia

Instaltec, Ustroń
Instaltec, Ustroń
Instaltec, Ustroń
Instaltec, Ustroń
Instaltec, Ustroń
  • Instaltec, Ustroń
  • Instaltec, Ustroń
  • Instaltec, Ustroń
  • Instaltec, Ustroń
  • Instaltec, Ustroń